ورود عضویت ویژه
بک لینک

قوانین سایت

با سلام خدمت کاربران گرامی ،

مطالب و پروژه هایی که در این سایت قرار میگیرد کاملا عملی و حاصل زحمت ، وقت و هزینه زیادی هستند ، برای هر پروژه و مطلب آموزشی که در سایت قرار می دهیم روز ها زمان صرف شده است ، تهیه آموزش ، تصاویر و فیلم عملکرد هم وقت بسیار زیادی می خواهد ، همه این کار ها را انجام می دهیم تا شما مطمئین شوید که پروژه ها و آموزش هایی که در اختیارتان قرار میدهیم تست شده است و باخیال راحت بدون هیچ نگرانی از آنها بهره ببرید . در نظر داشته باشید حفظ و نگهداری سایت و حقوق پرسنل و زحمت کشان سزار با حفظ و امانت داری شما جبران میگردد.

متاسفانه بعضی افراد سودجو بدون توجه به موارد بالا اطلاعات و زحمات ما و دوستانتان را کپی می کنند که همین باعث دل سردی ما نسبت به فعالیت شده است . تصمیم گرفتیم با این افراد سودجو مقابله و مطابق با قوانین جرایم رایانه ای با آن ها برخورد کنیم تا مثل سابق با قدرت و انرژی به فعالیت خودمان ادامه دهیم

قوانین کلی سایت:

۱ – شما حق کپی و قرار دادن مطالب در سایت و یا وبلاگ خود (بصورت رایگان یا غیر رایگان ) را ندارید .

۲ – در صورت هر گونه کپی برداری و انتشار مطالب در فضای اینترنت اکانت شما مسدود و عضویت VIP شما لغو می شود .

۳ – در صورت هر گونه کپی برداری و انتشار مطالب در فضای اینترنت مطابق با قانون جرایم رایانه‌ای از شما شکایت خواهد شد .

 

header

در صورت کپی مطالب بدون هیچ اطلاع و تذکری ، از شما شکایت می کنیم و طبق قوانین جرایم رایانه ای از شما خسارت دریافت کرده و حتی به زندان محکوم خواهیم کرد ، در صورتی که مدیر وبلاگ و یا وب سایت هستید بهتر است حتما قوانین جرایم رایانه ای را مطالعه کنید .

قوانین پلیس سایبری که از حق نویسندگان وب در ایران حمایت می کند :

ماده ۱۲ـ هرکس به طور غیرمجاز داده‌های متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ها در اختیار صاحب آن باشد، به جرای نقدی از یک میلیون (۱٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا بیست میلیون (۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (۵٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا بیست میلیون (۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

ماده ۱۳ـ هرکس به طور غیرمجاز از سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی با ارتکاب اعمالی از قبیل وارد کردن، تغییر، محو، ایجاد یا متوقف کردن داده‌ها یا مختل کردن سامانه، وجه یا مـال یا منفعت یا خدمات یا امتیازات مالی برای خود یا دیگری تحصیل کند علاوه بر رد مال به صاحب آن به حبس از یک تا پنج سال یا جزای نقدی از بیست میلیون (۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا یکصد میلیون (۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

ماده ۱۷ـ هر کس به وسیله سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی صوت یا تصویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار دیگری را بدون رضایت او جز در موارد قانونی منتشر کند یا دسترس دیگران قرار دهد، به نحوی که منجر به ضرر یا عرفاً موجب هتک حیثیت او شود، به حبس از نود و یک روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (۵٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا چهل میلیون (۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهدشد.

ماده ۲۵ـ هر شخصی که مرتکب اعمال زیر شود، به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (۵٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا بیست میلیون (۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهدشد:ب) فروش یا انتشار یا در دسترس قراردادن گذر واژه یا هر داده‌ای که امکان دسترسی غیرمجاز به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی متعلق به دیگری را بدون رضایت او فراهم می‌کند.ج) انتشار یا در دسترس قراردادن محتویات آموزش دسترسی غیرمجاز، شنود غیرمجاز، جاسوسی رایانه‌ای و تخریب و اخلال در داده‌ها یا سیستم‌های رایانه‌ای و مخابراتی.