ورود عضویت ویژه
بک لینک

عضویت VIP

عضویت VIP ویژه عضویت عادی برنزی VIP نقره ای VIP طلایی VIP
دسترسی به مطالب عمومی سایت
دسترسی به کد ها و ابزار عمومی سایت
دانلود PDF مطالب
دسترسی به مطالب ویژه سزار
نمایش آیکون VIP در کنار نام کاربر در نظرات
دانلود فایل های ویدیویی موجود در مطالب آموزشی
دسترسی به منوی VIP سایت
مشاهده آمار کامل اعضای VIP سایت
دسترسی به فایل های ویژه و کاربردی
تضمین پاسخ گویی به سوالات
عدم نمایش تبلیغات
تبادل نظر و بحث و پاسخگویی
پیشنهاد انتشار 1 مطلب خاص در ماه
اولویت پاسخگویی در بخش نظرات 4 3 2 1
حداکثر زمان پاسخگویی به سوالات - 36 ساعت 24 ساعت 12 ساعت
قیمت عضویت ماهانه (تومان) رایگان 4000 7000 900010000
درصد تخفیف پله ای 0 0 % 1 % 2 %
سفارش :

تخفیف : کاربرانی که عضویت 3 ماهه تهیه کنند ، 1 ماه عضویت هدیه اضافه خواهد شد.

تخفیف : کاربرانی که عضویت 8 ماهه تهیه کنند ، 3 ماه عضویت هدیه اضافه خواهد شد.

تخفیف : کاربرانی که عضویت یک ساله تهیه کنند ، 6 ماه عضویت هدیه اضافه خواهد شد.

توجه : کاربرانی که قبل از غیر فعال شدن حساب نسبت به تمدید اقدام نمایند 20 درصد تخفیف با درج کوپن دریافت خواهند کرد.

توجه : قیمتی که در هنگام سفارش در جدول فوق منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.

توجه : کاربران ویژه طلایی از 10% تخفیف مدیریت برخوردار هستند.

با سلام و احترام

وبسایت سزار در سال 1383 (به آدرس 3zar.com) تاسیس شد تا فعالیت خودش رو در زمینه ی برنامه نویسی تحت وب و آموزش های کاربردی طراحی وب ادامه بدهد . با توجه به اینکه دامنه قبلی غیر فعال شد و دنیای وب دور بودیم از ابتدا فعالیت های سایت رو تحت دامنه ی 3zar.ir آغاز کردیم . از اون تاریخ تا الان نزدیک به 3 سال گذشته و جایگاه و اعتباری رو که سزار در حال حاضر دارد مدیون پیگیری ها و محبت های شما دوستان و کاربران گرامی سایت بوده است.

از امسال برای جبران هزینه های نگهداری سایت اقدام به پذیرش تبلیغات کردیم که در حال حاضر منجر به این شده که فضای خالص آموزشی ما با تبلیغات در هم آمیخته بشه که شخصا از این وضعیت راضی نیستم و دوست دارم کاربر سایت سزار بهترین تجربه ی وبگردی رو در سایت داشته باشه . ما انتقاداتی رو که به حجم تبلیغات موجود در سایت شده، کاملا می پذیریم و باید بگیم که ناچاریم برای تامین هزینه های سایت اقدام به پذیرش تبلیغات کنیم .

مطالبی که در سایت به صورت VIP منتشر میشه قطعا با کیفیت بهتر و با تلاش بیشتری تهیه میشه و حرفه ای تر خواهند بود . ما مطمئن هستیم که کاربران عزیز سزار چه اونهایی که از قدیم با ما همراه بودند و چه کسانی که اولین باریست که به سایت اومدند ارزش کار ما رو درک می کنند و با پذیرش عضویت VIP در جهت کاهش میزان تبلیغات و ساده تر شدن فضای سایت ما رو همراهی خواهند کرد . با سفارش عضویت VIP علاوه بر کمک مالی به تیم سزار در جهت نگهداری و به روزرسانی سایت ، از مزایای ویژه ای برخوردار خواهید شد که به مراتب از هزینه ی پرداخت شده برای عضویت VIP ارزش بیشتری خواهد داشت.

ما همواره به صداقت و اعتماد متقابل ما بین تیم نویسندگی سزار و شما بازدیدکنندگان عزیز اعتقاد راسخ داشتیم . همانطور که تلاش های صادقانه تیم سزار منجر به کسب اعتماد شما و بازدید قابل توجه سایت شد، همچنان با تمام تلاش و به صورت کاملا صادقانه در خدمت شما خواهیم بود .

امیدواریم که به تصمیمات اتخاذ شده در سایت اعتماد کامل نمایید تا ما هم با انگیزه ای کاملتر و مثل سابق پاسخگوی لطف و محبت شما باشیم .

در جدول سطوح دسترسی کاربران متفاوت سایت آمده است . در صورت تمایل می توانید با سفارش عضویت VIP از دسترسی ها و مزایای این نوع عضویت بهره ی کامل ببرید .

فرایند عضویت VIP به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود و پس از پرداخت آنلاین حق عضویت ، اکانت VIP شما بلافاصله فعال خواهد شد .

با آرزوی موفقیت و شادکامی مداوم شما دوست عزیز ، مدیریت سزار